ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 12609355
nr 1260 9355
PASTEL
Gösta Larsson, Motiv från Söder, Stockholm, Sweden, signerad och dated -58. Pastell på pannå, 34x26 cm,
Gösta Larsson, Motiv från Söder, Stockholm, signerad och daterad -58, Pastell på pannå, 34x26 cm
700
SEK 350
Monday June 10 2019
at 20:09:59
10/6 17:35:48
300 kr
10/6 18:30:14